Jaké má reklamní předměty Praha?

Posted by     |   Categories :   Výrobky

Možná to bude znít klišovitě, ale i město je svým způsobem firma. I ono má své příjmy a výdaje a i ono musí zajistit, aby to první převážilo nad druhým. Hlavním způsobem, jak toho dosáhnout, jsou samozřejmě poplatky a daně od občanů. Tím druhým, a v některých městech i důležitějším, způsobem je podpora turismu.typická noční silueta Vyšehradu

Je to jednoduché: turisté utratí vždy poměrně dost peněz, za ubytování, jídlo, a další nezbytnosti. Je jasné, že si nepůjdou například do Alberta pro máslo v akci, ale půjdou se najíst do restaurace. Což je samozřejmě o dost dražší.

Jejich výdaje se však zde nezastaví. Jednou z populárních věcí, kterou dělá snad každý z nás, kdo byl někdy na dovolené především v zahraničí, je nákup suvenýrů a drobných dárků pro příbuzné a přátele doma.

Je tedy na místě, aby města na tuto poptávku zareagovala a nechala vyrábět drobné předměty a suvenýry se svým logem. U nás může být typickým příkladem naše hlavní město. A jakéže reklamní předměty Praha betmarks.cz prodává?

Asi nejrozšířenějšími a nejznámějšími jsou pohlednice. Ačkoliv díky moderním technologiím není posílání pohledů zrovna nejběžnější, jsou místo toho ceněny jako sběratelské kousky. Obvykle zobrazují typickou architekturu nebo památky daného města. V případě Prahy je to silueta Vyšehrad, případně Karlův most.

Je pravda, že je lze snadno zařadit a můžou potom sloužit jako připomínka, kde jsme byli a jaká místa jsme navštívili. Můžeme tak ukázat známým, jak to vypadá. Trošku problém může být, že tyto fotky bývají upravené, naaranžované, takže zobrazují jen to nejlepší. Nevidíte tak třeba, že hned vedle sochy na fotografii je zeď postříkaná graffiti. Přesto se rozhodně jedná o hezkou upomínku na cestu.

Dalším obvyklým předmětem, který si vozíme z cest domů, jsou nejrůznější magnetky. Na nich často nenajdeme fotografie, nýbrž vyrytý obrázek. Zde je opět častá typická silueta dané lokality, případně nějaká její slavná památka.

Dá se říci, že to jsou dva nejžádanější předměty, které si lidé z cest přivážejí. A proč? Protože jsou obvykle levné. Ano, lze namítnout, že například v centru Prahy vás to bude stát více, než někde v okrajové části, nebo dokonce někde na malém městě. Zkrátka to vyjde levněji, než jiné věci, a proto se často kupují jako drobný dárek z cest.Václavské náměstí v Praze

A co vy? Co vy přivážíte domů za suvenýry? A který se vám líbí nejvíc? Vracíte se k nim často a vzpomínáte, nebo jen leží na poličce a chytají prach, případně slouží jako dekorace?

20. 10. 2019