Televize, hry ale i studium

Posted by     |   Categories :   Www

K internetu jsou dnes připojeny všechny firmy, statní organizace, ale i domácnosti. Je to zkrátka médium, které se stalo nezbytnou součástí našich životů a můžeme se na něm bavit, studovat nebo komunikovat s přáteli a rodinou. I přes to, že by dnes již dobré a stabilní připojení mělo být standardem, ne vždy tomu tak je a v mnohých městech nalezneme zastaralou infrastrukturu, která způsobuje četné výpadky, pomalou rychlost nebo kolísavou odezvu. Všechny tyto problémy jsou přitom často vinou poskytovatele, který se nestará o své podnikání a upřednostňuje zisky před možnými investicemi. Naštěstí je ve většině lokalit na výběr a problémoví poskytovatelé tak nemají monopol. Stejně tomu tak je i v Praze, kde operuje několik desítek různých firem a Vy si mezi nimi můžete vybrat.

Internet v binární soustavě

Zábava v online prostředí

 

S telefony, notebooky a počítači trávíme denně i několik hodin a používáme je jak k práci, tak i zábavě. Právě zábava se čím dál více přesouvá do online prostředí, a to v podobě Netflixu, Spotify nebo počítačových her. Všechny tyto služby vyžadují stabilní přístup k internetu a dobrý poměr download/upload. Náš levný internet v Praze Vám takové parametry nabídne a postará se o hladké sledování oblíbeného seriálu nebo hraní her s kamarády ze školy. Díky minimu výpadků je navíc vhodný i pro práci a umožní Vám vykonávat Vaši profesi z pohodlí domova.
Internetové kabely
Videokonference, emailová korespondence nebo přístupy do firemních systémů pro Vás budou vždy k dispozici, a to ve dne v noci. Oproti konkurenci Vám navíc nabídneme i bezkonkurenční cenu, díky které ročně ušetříte i několik tisíc korun a vyhnete se tak zbytečně vysokým nákladům na chod domácnosti. Instalace přípojky přitom zabere jen asi hodinu a z nového připojení se tak můžete radovat klidně i druhý den od objednání. Naši technici Vám navíc vše při instalaci vysvětlí a zodpoví jakékoli dotazy.

10. 12. 2019