Trampolína aneb skákání není nikdy dost

Posted by     |   Categories :   Cestování

Když jste byli malí, určitě jste milovali skákání a neustálé dovádění. Málokdo však měl v dětství trampolínu, jako to mívají děti v dnešní době. Pokud byste chtěli tento báječný zábavní prvek pořídit i svým ratolestem, měli byste vědět, co jeho pořízení a následné používání obnáší. Může se zdát, že trampolína 305 je prvek, který stačí umístit na travnatou plochu a o nic více se nestarat, avšak opak je pravdou.

Nehledejte v tom žádné složitosti

Je pravda, že trampolína musí vždy stát na rovné ploše. Kdybyste si totiž chtěli vy sami zaskákat na tomto prvku, který by byl posazený nakřivo, možná byste již při prvním výskoku vyletěli z tohoto prvku a nepříjemně se zranili. To však jistě nechcete, a teď si představte, že byste tomuto riziku vystavovali své ratolesti. Je to něco jistě zcela nepřípustného, a proto bude lepší, když umístíte tento prvek na dostatečně velký pozemek, o kterém víte, že není ve svahu.

Radost již při prvním skoku

Jakmile se postaráte o to, aby tento prvek byl pro vaše ratolesti i pro kohokoliv jiného naprosto bezpečný a spolehlivý, pak přichází na řadu ta příjemnější věc, kterou je samotné skákání. To dokáže být velmi zábavné, a to jak v případě menších průměrů, tak i těch velkých, mezi které patří i 305 cm v průměru. To je již dostatečně velký rozměr k tomu, aby si na tomto prvku v jedné chvíli mohlo skákat i několik dětí a nijak se neovlivňovaly.

Dbejte na správnou bezpečnost

Tak jako jakékoliv jiné sportovní vybavení a náčiní, i tohle musí splňovat určité bezpečnostní předpisy a předpoklady. Mezi ty nejdůležitější a nejznámější patří:
Kvalitní ochranná síť
Dostatečně dimenzované pružiny
Pevný a neklouzavý textil
Robustní a tuhá konstrukce

Právě tyto prvky mají na starost to, aby vaše dítě bylo vždy v bezpečí. Jen tak dokážete přispět k tomu, abyste u svého malého dítka neviděli žádné zranění, které může být v případě trampolín i velmi nepříjemné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2. 3. 2017