Kvalitní ponožky na naše nožky

Posted by     |   Categories :   Móda

Pamatuji dobu, kdy ještě žila babička a pletla nám pěkně silné ponožky. To aby nám nebyla zima od nohou. Vždycky nám kladla na srdce, že to je základ, udržovat nohy a ruce v teple, aby neprochladly, to bychom to mohli pěkně odstonat. Jako děti jsme tomu moc pozornosti nevěnovaly. Ovšem roky utíkají a zdroj pletených ponožek už také není. V dnešní době již málokterá hospodyňka umí plést a bohužel také na to není tolik volného času. Přesto existuje řešení. Kvalitní, teplé a velmi příznivě cenově dostupné ponožky.

Bambusové ponožky jsou hotový poklad

Základ tvoří bambusové vlákno, které má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti. Výhodou je, že například přítomnost tohoto vlákna dokáže zničit až 70% nežádoucích bakteriích. Takové ponožky pak mají úžasný efekt, že v létě dokážou ochladit a v zimě zase opačně, pěkně zahřát. Látka, z které jsou vyrobeny, je vysoce prodyšná, tudíž pokožka pak může zcela přirozeně dýchat. Jako bonus je příjemná na dotek a odolná. Při několika vyprání neztrácí svoji barvu ani efekt. 

To ještě není vše, umí daleko více

–          Zabraňuje množení bakterií – ty jsou právě původcem vzniku nepříjemného zápachu
–          Je rezistentní vůči houbám, kvasinkám a plísním
–          Ochrání před UV zářením – opravdu kvalitní bambusové produkty zachytí až 90% škodlivých UV paprsků
–          Nevysušuje kůži
–          Má o 50% vyšší savost, než bavlna

Výrobce myslel na všechny generace. Tudíž se dají koupit v dámském, pánském i dětském provedení. Samozřejmě i co se týče barevných kombinací. Každý má rád něco jiného a tak si ponožky může zakoupit jak jednobarevné, tak v různých barvách, s různými obrázky nebo tvary. Další výhodou je i délka provedení. Někdo má rád podkolenky a jiný dá přednost kotníčkovému stylu. I zde je nabízena různá úprava, včetně verze bez gumiček, což mohou ocenit hlavně diabetici.

Bambusové ponožky jsou v dnešní době cenově dostupné, proto neváhejte a vyzkoušejte, jistě budete překvapeni jejich účinkem.

15. 3. 2017