Sportovní vyžití na trampolínách i jinak

Posted by     |   Categories :   Zábava

Nemáte nic v plánu na víkend a rádi byste něco podnikli? Vyřádit se s přítelem nebo kamarády a přitom udělat něco pro své tělo? V zimním období tolik vyžití není. Venku je zima a místo sněhu jen spousta bláta a deště. Najít zábavu sportovního typu není jednoduché. Něco se najde vždy, stačí jen umět hledat. Abychom Vám to zjednodušili, přiblížíme Vám něco málo z Jump parku. Je vhodný, jak pro děti, tak pro dospělé. Jump park nabízí akce pro firemní večírky, teambuilding a narozeninové párty. Narozeniny v tomto centru ocení děti ale i dospělí.
lanový žebřík
Děti se s kamarády vyřádí a za pomocí trenéra se naučí spoustu nových věcí. Na dětské akce je možné si najmout trenéra, který zaměstná ratolesti a pomůže Vám s organizací dětské párty. Dospělí tu najdou taky velké vyžití. Návrat do dětských let a protažení celého těla. V Jump parku nemusíte jen skákat, najdete tu i atrakce, která slouží k intenzivnímu cvičení. Jednou z nich je vodorovně zavěšený lanový žebřík, který slouží k ručkování z jednoho konce na druhý. K tomu abyste se dostali na druhý konec, potřebujete dostatek sil v pažích, ramenech a zádovém svalstvu. Jestli se neudržíte, nebojte, dole jste jištěni pěnovou jámou, takže dopadnete do měkkého. Další silovou atrakcí jsou čtyři obrovské koule v řadě za sebou. To znáte určitě z televizních soutěží. Musíte se dostat z jedné koule na druhou a při tom nespadnout.
koordinace a soustředění
Je to zaměřené na svalovou fyzičku, ale i na soustředění a práci s vlastním tělem. Skvělou zábavou je i interaktivní stěna. Je to klasická horolezecká stěna s úchopy, na které jsou promítány různé hry. Zatím je celkem pět her, kde můžete chytat netopýry, nebo zachránit zemi před asteroidy. Hra je pro jednoho nebo pro dva, kdy můžete mezi sebou zápasit. U těchto atrakcí se skvěle pobavíte a hodně zasmějete. Proto neváhejte a přijďte si vyzkoušet některou z atrakcí. Nudit se rozhodně nebudete.

23. 10. 2019