Dejte šanci hypnoterapii

Posted by     |   Categories :   Výrobky

Západní medicína je na výborné úrovni, avšak i přesto je stále slepá, co se týká psychosomatických problémů a dalších podobných záležitostí. Pokud vás trápí nějaké nepříjemné vzorce chování, pocit hluboké viny, fobie z hadů nebo třeba neustupující bolest hlavy, se kterou si lékař neví rady, je dobré se obrátit na alternativní metody. Hypnoterapie Praha je skvělým způsobem, jak zkusit se svými obtížemi pracovat jinak. Co vše můžete pomocí hlubinné regresní terapie a s ní související hypnoterapie vyřešit?

terapeut nad pacientem

  • Traumata z minulosti – zážitky prožité v minulosti nebo v minulých životech nás mohli velmi poznamenat, i když si toho nejsme vlastně sami vědomí. Tyto zážitky nás mohou ovlivňovat a být zodpovědné za jisté vzorce našeho chování. Je klíčové tyto vzpomínky odkrýt, pročistit a jednou pro vždy uzavřít, jedině tak se zbavíte svých aktuálních problémů.
  • Bolest – bolesti, které mají psychosomatický původ, jsou pro západní medicínou prakticky neřešitelné, kromě tlumení důsledků. Máme na mysli migrény, bolesti pohybového aparátu a další potíže, se kterými pravidelně bojujete. Pokud se jich chcete zbavit, je potřeba odhalit jejich příčinu a odstranit ji.
  • Vztahové problémy – manželský, sourozenecký, rodičovský nebo klidně i pracovní vztah vám může dělat vrásky. Jako u předchozích bodů platí, že je potřeba najít přesnou příčinu, která může pramenit z nějaké vnitřní nerovnováhy.
  • Fobie – bojíte se hadů, pavouků, výšek nebo uzavřených prostor? Hypnoterapie může být efektivním řešením, jak se zbavit svého strach jednou provždy.
  • Zlozvyky, závislosti – zlozvyky lze odstranit obdobně jako fobie, opět v kombinaci hypnoterapie s regresní hlubinnou terapií.

kmitající kyvadlo

Hypnoterapie je metoda vhodná pro každého. Je však potřeba se dostatečně uvolnit a věřit, že právě tato metoda vám může pomoci. Pokud se chcete konečně uzdravit a vyřešit své obtíže, využijte tohoto tradičního postupu, který dost pravděpodobně může být řešením.

15. 3. 2020