Zápisy v registrech nehrají roli

Posted by     |   Categories :   Www

Dostali jste se do svízelné situace, z níž se dostanete ven jen tehdy, pokud získáte půjčku? Bohužel, každý z nás se může v životě dostat do obdobné situace. Jak ji řešit? Pokud máte zápis v registru dlužníků, tak vám nebude zbývat nic jiného, než požádat o pomoc své blízké nebo vyrazit do nebankovní společnosti. Nebankovní firmy jsou velmi oblíbenou možností, protože přistupují ke svým klientům individuálně, nabízí zajímavý úrok a neověřují bonitu. Hypotéky bez registru jsou tedy produktem, který můžete získat i tehdy, pokud máte zápis v registru.

vysypané prasátko

Bezúčelová půjčka

Pokud byste si chtěli půjčit peníze v bance, tak musíte předem uvést, k jakým účelům finance potřebujete. Půjčka na dům či jeho rekonstrukci se nazývá hypotéka, půjčka na auto leasing a tak dále, určitě to sami moc dobře znáte. Co když si však potřebujete nebo chcete půjčit peníze na něco, o čem nechcete mluvit? V takovém případě je lepší využít služby nebankovních společností, které vás za žádných okolností vyzvídat nebudou. Je pouze vaší věcí, jakým způsobem finance budete hodlat využít. Koupě doma, oprava chaty, koupě ojetého auta nebo třeba dovolená, na které jste už nebyli spoustu let? Je to skutečně pouze na vás.

dům a mince

Ručení nemovitostí je podmínkou

Jaké podmínky tedy musíte splňovat, abyste půjčku získali? Podmínka existuje prakticky pouze jediná, a ta se týká ručení nemovitostí. Je nezbytné, abyste se zaručili domem, chatou, bytem, pozemkem nebo jakýmkoliv jiným hodnotným objektem, který je váš a je psát na vaše jméno. Je nezbytné, abyste poslali odborníkům na posouzení fotografie svojí nemovitosti. Oni na základě těchto snímků určí cenu vaší nemovitosti, a na základě tohoto údaje vám spočítají, kolik si můžete půjčit. Ve většině případů je možné si půjčit peníze, které odpovídají sedmdesáti procentům ceny nemovitosti.

17. 3. 2020