Co podniknout?

Posted by     |   Categories :   Cestování

Jelikož je dnešní doba velice inovativní, je určitě spoustu věcí, které jste si doposud neměli možnost vyzkoušet. Jestliže máte volné odpoledne a nevíte co podniknout, dáme Vám pár tipů.

Kino/divadlo

Vyrazte samostatně na nový film do kin. Pokud budete chtít, určitě seženete někoho, kdo půjde s Vámi. Podívejte se, jaký je aktuální program v divadle/kině, vyberte si a vyrazte.
komické postavy

Plavecký bazén

Sport je pro tělo velice prospěšný. Plavání je výborné na záda i pro celé tělo. Najděte své plavky, osušku, plavecké brýle a vše potřebné do plaveckého bazénu. Užívejte si vodu i pokud je zrovna venku sníh.

Lyžování, bobování, snowboard, sáňkování, stavění sněhuláka

Pokud u Vás v okolí nenasněžilo, vyjeďte si do hor. Zde můžete bydlet pár dní v chatě/apartmánu/ubytování. Využijte sněhu k lyžování atd. Případně si s dětmi postavte sněhuláka.

Hrát doma deskové hry

Nalezněte doma hry, které jsou uschované hluboko ve skříni. Zahrajte si je s dětmi. Pokud nemáte děti, tak si hru můžete zahrát s přítelem/partnerem. Případně zavolejte svým kamarádkám a pozvěte je k Vám domů na herní odpoledne.

Uklízet

Určitě se doma najde něco, co by potřebovalo trochu péče. Očistit podlahy, umýt okna, vysát koberce a jiné nezbytnosti, které se mohou uklízet každým dnem.

Navštívit příbuzné

Babičky a dědečkové tady s námi nebudou navždy. Nezapomínejte na ně a navštěvujte je pravidelně. Určitě budou za Vaše návštěvy velice rádi.

Jít se projít, zaběhat si

Protáhnou si tělo a trochu se hýbat. Pohyb je pro každého člověka velice dobrý. Pokud chcete, vezměte si Mp3, vytáhněte boty na běhání a běžte si zaběhat. Vyčistíte si hlavu a do Vašeho těla se poté vyplaví hormony, které Vám zlepší náladu.
volkswagen na pláži

Číst si

Leží Vám na nočním stolku/na poličce už nějakou dobu kniha, které jste se doposud pouze vyhýbali? Pokud máte volné odpoledne je ten pravý čas tuto knihu otevřít a začít číst. Až knihu dočtete, tak ze sebe budete mít dobrý pocit.

Péct

Proč si neupéct něco dobrého ke kávě/kakau/čaji? Případně pozvěte na návštěvu příbuzné a připravte jim něco dobrého!

Vyrazit na prohlídku hradu/zámku

Máte na seznamu hrad/zámek, který chcete dlouhodobě navštívit? Je ten pravý čas se vydat na prohlídku.

Útulek pro psy – venčení

Udělejte dobrý skutek a vydejte se do psího útulku. Zeptejte se na možnost venčení a případně si půjčte pejska a vyvenčete ho. Pejsek Vám bude velice vděčný.


29. 10. 2018