Zvonové kalhoty hlásí návrat

Posted by     |   Categories :   Děti

Mnozí z vás by řekli, že je doba volných kalhot už dávno zapomenutá a spíše než slávu, přináší vlnu posměšků. Ovšem, jak už to ve světě módy chodí, módní trendy zažívají velký comeback a platí to i u kalhot, které nosíme prakticky denně.

Jejich podoba, střih a styl se mění a stává se zase tím, čím byla kdysi dávno.
ruka v kapse

Zvony a vysoký pas

Co se dá pokládat za nejvíce sexy a trendy jsou kalhoty, které mají vysoký pas a ve spodní části takzvané zvony. Aktuálně jsou na výsluní a jejich podoby můžete najít v různých druzích. Od těch letních, které jsou vzdušné, vzorované a pohodlné, zpravidla z lehkého materiálu a doplněné barvami, až po samotnou džínovinu, která nikdy neomrzí a ani neurazí.
bílé lacláče

Tento typ a střih kalhot, které mají vysoký pas, je vhodný a nejvíce oblíbený převážně u žen, kterým v nich krásně vyniknou i jejich nohy, opticky se prodlouží a co je nejdůležitější, uberou jim i několik kil navíc, protože jejich tvar se postará o to, abyste schovaly to, co musíte a ukázaly pouze přednosti, které máte.
brýle na oblečení

Společenské kalhoty do práce

I pracovní a elegantní kalhoty můžou být dokonalé, ale musíte si mezi nimi vybírat takové, které stojí za pozornost. Zvonový typ v podobě příjemné látky a společenského stylu, je do zaměstnání více než ideální. Poskytuje pohodlí, prostor pro báječný boty a nejvíce vyniknou ještě v kombinaci – se sakem nebo kostýmem.

Kromě klasických černých, přidejte do vašeho šatníku i světlejší odstíny, jakými jsou kávová, bílá nebo béžová.

Vytáhněte i ty, které máte ve skříni

S čím v současnosti sklidíte velkou slávu je to, pokud máte nějaké rozšířené kalhoty z časů minulých – pořád schované ve vašem šatníku. Věřte tomu, že se právě vaše historické kalhoty stanou vychytávkou, která neunikne pozornosti všem kolem vás.

Buďte tedy i vy retro, když už i doba a módní hity udávají to, jak je tento styl báječný a snad nikdy neumírá.


22. 12. 2018