Značkové děti

Posted by     |   Categories :   Děti

Asi každý z nás chce chodit slušivě upravený, líbit se svému okolí a cítit se dobře. To, do jakých bot se nazujeme, jaké oblečení zvolíme, to vše vypovídá o naší image. A zrovna tak se chtějí blýsknout také naši potomci. Málokteré dítě se totiž chce obléci do kalhot po ségře či mikině po bráchovi.
Jde zde o snobství, nebo jen děti od útlého dětství rozeznávají kvalitu? Rodiče by jim však měli nakupovat s rozvahou a zbytečně nic nepřehánět. Vysvětlit, že ne vždy je potřeba koupit to nejdražší. Vždyť i levnější věci jsou hezké. Pokud se totiž děti nenaučí hospodařit s penězi, hrozí jim riziko, že v dospělosti budou mít potíže ve své vlastní rodině.
malý modelové
I malé děti mají vkus
Mnohdy nás rodiče zaskočí módní nápady našich nejmenších. Už pětileté děti si mnohdy sami vybírají, co si dnes vezmou na sebe. A někdy z toho oči přecházejí. Předškolní děti však nerozlišují kvalitu, pro ně je spíše důležitější, že nosí to, co ostatní. Rozhodně to není projev náročnosti. Velkou roli sehrávají mateřské školky, kde si holčičky porovnávají jejich módní výstřelky. Inspirují se například v televizi, a když se jim líbí nějaké oblečení, které má zrovna jejich oblíbená zpěvačka, už ho chtějí mít také. A pak si ho vzájemně závidí.
malá modelka
Děti bychom ale měli do jisté míry nechat o jejich šatníku rozhodovat. Určitě bychom jim neměli nutit něco, co se jim opravdu nelíbí. Chtějí totiž zapadnout mezi vrstevníky, a tak se nedivte, že někdy zatouží po tričku s obrázkem nějakého filmového hrdiny. Oblečení nejmenších dětí může totiž v kolektivu hrát velkou roli.
Když děti trochu povyrostou, už to s oblékáním zpravidla není tak jednoduché. Děti prostě hned tak s něčím spokojené nejsou.
moderní děti
Pokud nejsou vysloveně šik, mají pocit méněcennosti, a mnohdy se mohou stát i terčem šikany. Konkrétní oblečení zaručí, že zapadnou mezi své vrstevníky. Někdy ale ani tak nejde o značku jako takovou, jako spíše o trend konkrétního zboží. Koupit jim ale pokaždé to, na co si ukážou, není zrovna výchovné. Puberťáci by si měli občas na nějaký ten outfid vydělat sami, aby poznali hodnotu peněz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4. 10. 2017