Zahrajte si tolik oblíbenou lasergame

Posted by     |   Categories :   Cestování


Není tomu tak dávno, co lidé milovali paintball. Díky tomu, že je nutné jej hrát často v přírodě, platit za jednotlivé náboje, a že zásahy mohou být velmi bolestivé, byl tento sport poměrně snadno převálcován právě lasergame. Tato hra totiž odstraňuje nedokonalosti, které paintball má. Můžete ji hrát klidně i uprostřed města, zkrátka všude tam, kde se nachází specializované arény. Za jednotlivé náboje neplatíte, protože žádné náboje nemáte – vaši nábojnici představují pouze paprsky laseru. Absence bolesti je jedním z největších benefitů vůbec, hra je totiž zcela bezbolestná a vhodná tím pádem i pro ty, které dříve odrazovali rozsáhlé modřiny a jiné úrazy. Tomu se v této hře můžete zcela vyhnout.labyrint (56)

Pravidla pochopí naprosto každý
Pravidla lasergame v Praze 9 Lazer fun jsou velmi jednoduchá. Záleží však na tom, jaký herní mód si vyberete. Někdo preferuje klasiku, kdy všichni soupeří proti všem. Vaším cílem tedy bude trefit co nejvíce soupeřů, a zároveň obdržet co nejmenší počet zásahů. Další oblíbenou variantou je to, kdy se větší skupinka rozdělí na dva týmy, které proti sobě soupeří. Ať už si vyberete jakýkoliv herní mód, vždy platí jedna zásada – co nejvíce strefovat ostatní, co nejméně nechat strefovat sebe.

Zahrát si může kdokoliv
Obrovskou výhodou lasergame je také to, že si ji může zahrát naprosto kdokoliv. Ženy, muži, všichni jsou vítáni. Jediné, co je dobré si uvědomit, tak to, že se jedná o poměrně dynamickou hru, kdy bude nutné vyvinout nějaké fyzické úsilí. Je tedy vhodné se na to dobře obléci, v balerínách nebo sukni se bude běhat samozřejmě špatně. S vhodným oblečením lze však říci, že tato zábava je dostupná opravdu pro kohokoliv.billboard-right

ü Bezpečná a zcela bezbolestná zábava
ü Vhodné pro větší i menší skupinky
ü Zahrají si muži i ženy, a to bez výjimky
Díky mnoha herním módům a arénám nehrozí stereotyp

9. 1. 2020