Udělejte radost dětem, ale i sobě

Posted by     |   Categories :   Móda

Děti jsou vždycky rády, když se dospělí zapojí do jejich her. Ale dospělí kolikrát nemají čas, chuť, nebo náladu. Jejich starosti je vždy převálcují. Marně budete dětem vysvětlovat, že teď si musí hrát sami.

Ale víte, že existuje něco, co se nakonec bude líbit natolik i Vám, že najdete v takové činnosti zalíbení? Kdy jste si naposledy pořádně zařádil, jako malé děcko? A to tak, aniž byste si připadal, jako blázen? Uvolnění stresu a aktivní odpočinek Vám poskytnou vždycky trampolíny s ochrannou sítí!

trampolíny

Žádná věda to není.

Něco na tom bude. A přitom to není nic složitého. Skákání do výšky na pružném materiálu zvládne úplně každý. Jen si vzpomeňte na svá školní léta, když jste v hodinách tělocviku řádili se svými spolužáky na školní trampolíně. A nyní máte jedinečnou možnost si jednu takovou trampolínu s ochrannou sítí pořídit i Vy. A to zcela soukromě a za dostupnou cenu. Mít na zahradě sportovní náčiní, na kterém se vyřádí Vaše děti, a nakonec i Vy, není rozhodně k zahození!

Proč byste dětem i sobě nedopřál to potěšení a radost z pohybu, který odbourává starosti všedního dne. Budete mít blíž ke svým dětem, protože se zúčastníte jejich hry. A možná Vás ani do prostoru trampolíny nebudou chtít vpustit. Potom si v klidu vychutnáte odpolední čaj při sledování radostného skákání Vašich dětí.

skok

Rozhodně ale musíte vyřešit několik věcí, které před pořízením musíte promyslet.
· Zaměřte se na velikost skákací plochy, protože malá trampolína se ve Vašem případě nevyplatí. Děti by se mohly dohadovat, kdo ji nyní bude okupovat.
· Zjistěte si maximální zatížení, abyste se skákání mohli zúčastnit i Vy.
· Ani tvar trampolíny nepodceňujte.
· A nikdy nezapomeňte na ochrannou síť k trampolíně, abyste nemusel řešit úrazy.

Takže, kdy začne ta radostná instalace trampolíny s ochrannou sítí? Už se těšíte i Vy, viďte?

25. 5. 2017