S alkoholem za volant?

Posted by     |   Categories :   Business

Člověk může být bezmála abstinent, a přesto může vyvstat situace, kdy nějakou tu lihovinu požije a pak s tím má problém. Přičemž nemluvím nezbytně o tom, že by se dotyčný uvedl do stavu, kdy by nevěděl, co se s ním děje, a v tomto páchal nepřístojnosti, kvůli nimž by skončil v poutech a na záchytce.
Může to být i daleko nevinnější a přesto krajně nepříjemné.
Vezměte si třeba někoho, kdo dejme tomu zajel někam na návštěvu. Usedl do svého auta, někam si zajel a tam… Tam se bohužel něčeho napil dříve, než si uvědomil, že vlastně bude muset jet i zpátky, případně dál.dvě piva
A co teď? Má usednout za volant znovu a jet tam, kam má, ovíněn? Má riskovat, že se něco stane nebo že ho chytí a udělají mu peklo ze života? Nebo má raději nechat auto stát na parkovišti a vrátit se nějakým jiným dopravním prostředkem, s tím, že se sem pro svůj vůz bude později jenom komplikovaně vracet nebo že ho nebude mít včas tam, kde ho bude potřebovat?
Nezáviděníhodné dilema, že? Ovšem současně i problém, který už má dnes v Praze řešení. Protože zde už si lze zajistit taxi odvoz vozu .
Pro ty, kdo nevědí, oč jde, si rovnou řekněme, že to neznamená, že by se takové auto nacpalo do kufru taxíku a nechalo se odvézt. To je pochopitelně hloupost. Ale je to něco tak trochu vzdáleně podobného.opilý žabák
Takový člověk si tu může jednoduše dohodnout odvoz cizí osobou. Stačí kontaktovat dispečink a nechat si zařídit hned dva řidiče, kteří sem pro něho přijedou. A zatímco jeden z takových řidičů odveze zákazníka domů jeho vozem, ten druhý slouží ve firemním voze coby taxikář takového taxikáře. Tedy přiveze ho na místo určení a v cíli ho zase naloží a odveze.
Tímto způsobem lze dostat domů jak toho, kdo už není schopen řídit, tak i jeho vozidlo. A to naprosto bez jakéhokoliv rizika. Vše tedy nakonec dopadne tak, jak to dopadnout má, a všichni jsou spokojeni. A je lepší si zaplatit tuto službu, než dejme tomu záchytku. Nebo něco ještě horšího.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11. 12. 2019