Okrášlete si zahradu altánkem

Posted by     |   Categories :   Peníze

Na slunné a teplé dny se těšíme, obzvlášť když nás doprovází mrazivá zima. V létě jsme schopni trávit venku celé dny, nejlépe samozřejmě na své vlastní zahradě, kterou si uzpůsobíme podle svého. Vypěstujeme si oblíbené plodiny, zasadíme krásně kvetoucí keře, ovocné stromy či nepřeberné množství květin. Postavíme pro celou rodinu bazén, pro děti pískoviště a další atrakce a na zahradě nesmí chybět místo, v případě větší zahrady místa, kde si můžeme vychutnat ledový nápoj, grilovačku nebo si jen tak odpočinout a poklábosit s přáteli a sousedy.
bílý altán.jpg

Nejlepší a nejvzhlednější volbou je altán

Altán nebo malý altánek, ideální volba pro venkovní posezení, dodá zahradě skvělý vzhled, poskytne stín a prostor pro více lidí. V dnešní době existuje několik typů, v různých romantických filmech jsou k vidění hlavně bílé a dřevěné, kde probíhají například svatby či jiné zamilované chvíle. Při volbě dřevěného altánku dávejte pozor na výběr dřeviny, dřevo snadno navlhne, a proto vyberte kvalitnější druh a postavte pod altán podklad, nejvhodnější je tzv. štěrková lože.

Využijte umu vašich přátel

Určitě máte přátele, kteří mají zahradu a vy naopak ne, nebo vy ji máte a přátele ne. Venku se v létě ale často scházíte na večery, převážně na grilování. Mít kam usadit kamarády je základ pro povedený den. Stavbu altánku ani nemusíte nechávat na profesionály, vynahraďte si dostatek času, poproste šikovné známé, kteří jsou zruční a umí to se dřevem, abyste společně postavili krásnou, praktickou a odolnou stavbu.
stůl a židle na zahradě.jpg

Uzpůsobte si posezení a pečujte o altánek

Pravděpodobně ho postavíte s šestiúhelníkovým půdorysem, nebo jiným mnohoúhelníkovým. Proto nejvhodnější volba pro využití altánu jako místa pro posezení je zvolit lavičky dovnitř kolem dokola. Prostředek zaplňte prostorným stolem, kde uspořádáte pořádnou hostinu. Velikost altánku si přizpůsobte podle prostoru vaší zahrady a pro potřeby setkávání, abyste se do něho všichni v pořádku vešli. Vězte, že vám ho budou závidět v celém okolí!Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

24. 5. 2018