Nastavte si půjčku podle vašich možností!

Posted by     |   Categories :   Www

Máte potíže s bonitou? Možná to pro vás bylo velké překvapení.
Většina lidí jde žádat o půjčku do banky, protože jsou přesvědčení, že ji mohou získat. Jen málokdo se tam vypraví s tím, že zkusí své štěstí. Jenže i když jste přesvědčeni o tom, že máte dostatečné příjmy, tak banka může mít na celou věc naprosto opačný názor. Použije své tradiční teoretické výpočty, zadá čísla do tabulek, a vy se rázem objevíte v červených číslech a je z vás rizikový klient, který by mohl mít potíže se splácením. bankovka 500 euroČím to je, když máte plat tak vysoký, že z něj uživíte rodinu, zaplatíte chod domácnosti, a ještě každý měsíc odkládáte peníze stranou? Třeba tím, že podnikáte, takže vám banka část příjmů neuzná. Anebo tím, že máte manželku na mateřské dovolené a několik dětí k tomu. Anebo proto, že máte příliš nízký, či příliš vysoký věk. Bankovní kritéria jsou zkrátka přísná a nejsou ochotná vyjít nikomu ani o krok blíž.
Jestliže je vám takový scénář důvěrně známý, tak uděláte nejlépe, když na klasické bankovní hypotéky raději rovnou zapomenete. Stejně tak jako banka, vám může pomoci i nebankovní společnost. Ta vám dokonce vyjde vstříc ještě víc.
Bankovní a nebankovní společnosti odlišuje jeden podstatný fakt – ten spočívá v přístupu k lidem.
Nebankovní společnosti se vyznačují individuálním přístupem ke každému klientovi, maximální vstřícností a tím, že jsou ochotny ušít žadatelům půjčku na míru jejich potřebám. A to je důležité.sloupečky mincí
Takže vám v nebankovní společnosti klidně ušijí hypotéku bez doložení příjmu na míru vašim potřebám.
Takovou hypotéku, kde i nižší příjem bude dostatečný, třeba proto, že vaše příjmy z podnikání nebude nikdo zbytečně krátit, anebo proto, že se splátky rozloží na delší časové období, takže vás nebudou zbytečně moc zatěžovat. Zkrátka budete splácet vždy tolik peněz, kolik je potřeba, aby vše dobře fungovalo.

10. 1. 2020