Hit jménem AliExpress!

Posted by     |   Categories :   Business

Jistě moc dobře víte, že každý e-hop, stejně tak jako každý obchod, naceňuje různé zboží různými cenami. To, co vás na jednom e-shopu může stát 100 Kč, vás na druhém může vyjít třeba na 200 Kč. Záleží hodně na tom, jakého dodavatele provozovatel e-shopu má, jaké odebírá množství a také na tom, kolik si na samotném prodeji chce vydělat peněz. Obecně se ale stále vyplatí nakupovat online oproti nákupu v kamenných obchodech, protože podnikatelům odpadají velké náklady na pronájem a provoz obchodu.
 
Pokud chcete nakupovat ještě levněji a výhodněji, potom je zde pro vás možnost nakupovat přímo z čínského e-shopu a obejít tak české podnikatele. Pokud jste to ještě nezkoušeli, tak je na čase!
 
Čínský AliExpress vám totiž nabízí:
 
Naprosto nízké ceny
Ano, ceny na tomto e-shopu jsou nesrovnatelné s cenami za stejné zboží na jiných českých e-shopech. Proč tomu tak je, jsme si částečně popsali výše. Proto pokud vám opravdu záleží na zátěži vaší peněženky, budete mile překvapeni. Neváhejte a zkuste si objednat vaši první objednávku až o 7, Neváhejte a zkuste si objednat vaši první objednávku třeba až o 70%, to totiž není na AliExpressu nic neobvyklého!
 
Doprava zdarma
Ano, i takové vymoženosti při zakoupení produktu až z Číny existují! Samozřejmě je to podmíněno celkovou hodnotou a velikostí objednávky, protože pokud objednáte nad určitou cenu, platíte poté clo a může se tak stát, že vás vyjde výrobek nakonec dráž.
 
 
Obrovská nabídka
Na tomto čínském e-shopu si prostě každý najde to své! Najdete tam neskutečné množství nabídek zboží, které vám na jednom místě není snad žádný český e-shop schopný nabídnout.
 
Jediné, na co si tak budete muset při nákupech na AliExpressu dát pozor je dodací lhůta, ta bývá většinou celkem dlouhá a taky si kontrolujte zdali jste se na nákupech na tomto obrovském e-shopu náhodou nestali závislými.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

31. 1. 2017