Zastřešení bazénu

Posted by     |   Categories :   Výrobky

Vyplatí se?
Tento projekt nebude úplně https://www.bazeny.it/ zadarmo, a navíc na něm strávíte celkem dost času. Ale zase výrazně sníží nároky na údržbu, a hlavně pozdější starosti. Přeci jen do něj neustále padají nějaké nečistoty, a to má později za následek, že se voda kazí a na hladině se začínají tvořit sinice nebo podobné zelené bakterie. Navíc se můžete koupat už od jara a skončit až na podzim. Ptáte se, jak je možné se koupat v takové šílené zimě? Ve skutečnosti v bazénu a okolí teplá voda, protože ji kvalitní ohřev nahřeje a pod tímto krytem vydrží svou tepotu udržet stále vysokou, protože nemá kam uniknout. To platí i ve slunných dnech, akorát ještě ušetříte za ohřev elektrikou.
cvičení v bazénu
Výroba
Teď máte na výběr dvě základní možnosti. Tou první je zakoupit tento produkt již hotový od nějaké firmy. Sice ušetříte čas, ale na druhou stranu se na to kvůli penězům většina Čechů vykašle. A proto je tu ještě druhá levnější možnost vlastní výroby. Samozřejmě nejlevnější je stále koupit krycí plachty na bazény https://www.chlorito.cz/kryci-plachty, což také zamezí nečistotám spadnout do vody. Ale nyní již zpět k montáži. Základem je zvolit a nakoupit potřebný materiál. Vzhledem k tvaru bych určitě zvolil krytinové oblouky, protože pro tyto účely se hodí nejvíce. Navíc z něj skvěle odtéká déšť a neponičí ho ani jiné přírodní živly. Nemusí být pro ně tvořené žádné speciální konstrukce, protože kovové vzpěry ji bohatě udrží. Hlavně musí odolávat vodě a vlhkosti, protože jinak bychom za chvíli nalezli nepěkný zrezavěli nádech, jenž by se postupně rozšiřoval. Většinou dodavatel dává k zboží i návod k montáži, jenž Vám hodně napoví, jak to vlastně celé smontovat, a to nemusíte být nijak technicky nadaní.
krytý bazén
Základem je upevnění oblouků do pevného základu, který zamezí nežádoucím vibracím a pohybům. Podpěra s obloukem musí být napříč, protože jedině tak dosáhnete nejlepších výsledků. Ten musí na podpěru také dosedá co největší částí. To způsobí dostatečné opření plochy, takže se nemůže nic stát.

3. 10. 2019