Začít podnikat bez peněz

Posted by     |   Categories :   Www

Podnikání je řehole a na druhou stranu neskutečná volnost a nepřeberné možnosti, jak si „To“ dělat sami. Pokud tedy váháte, jestli se dá začít podnikat bez peněz, pak odpověď je ano, dá. Tedy respektive, skoro bez peněz.
marketing technologie
Prodej na sociálních sítích –  Nejrychlejší je začít prodávat pomocí sociálních sítí. Tam totiž můžete vystavit své výrobky a udělat si slušnou reklamu. A to buď oslovením určitého druhu lidí, svých přátel, nebo oslovením širšího okruhu lidí.

Prodej pomocí e-shopu –   Pomocí e-shopu můžete prodávat jak své vlastní výrobky, tak výrobky od ostatních výrobců. Je jasné, že tady už musíte s nějakým finančním obnosem počítat, ale nemusí to být nutně mnoho. Dnes se dá splácet e-shop měsíčně a třeba do sta produktů to vyjde kolem tří stokorun. Co se týče zboží, vůbec bych se nestyděla začínat bez skladu. Znamená to, že tedy ani nepotřebujte žádné skladovací prostoty a také ani mnoho peněz. Samozřejmě záleží na druhu sortimentu, ale pokud začnete vykrývat objednávky, tedy nákup a obratem prodej, stačí vám pár stokorun.

Volby prodejního kanálu

Je jasné, že chceme vydělat co nejvíce peněz, a tak je důležité, jakou cestou prodeje se vydáte. Můžete samozřejmě nabízet výrobky přes již zmíněné sociální sítě, přes e-shop, v kamenné prodejně, ale také prostřednictvím veletrhů. V případě poslední možnosti si jen připravte nějaké peníze za pronájem stánku.
měsíc nad obchodem
Jo, stále si říkáte, že pouček, jak vydělat peníz je strašně moc? Také si myslíte, že to nezvládnete a že podnikání pro vás není? Ono to tak ale nejspíš není. Pokud jste se totiž dostali až do téhle fáze, že pochybujete, jdete správnou cestou a věřte, že to dokážete. Kdybyste totiž o sobě alespoň trochu nepochybovali nebylo by něco v pořádku. Lidé, kteří absolutně postrádají stres, obavy, strach, postrádají z devadesáti devíti procent i soudnost. A takoví nejsou dobrými podnikateli, nýbrž snad jen skvělými podvodníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11. 1. 2017