Zabavte děti chytře!

Posted by     |   Categories :   Business

V současné době je velice těžké odtrhnout děti a mladistvé od informačních technologií. Nejradši by byli neustále s mobilem v ruce a trávili čas na sociálních sítích, nebo hraním počítačových her. Rodiče tedy stojí stále před těžším a těžším úkolem, jak zabavit své potomky.
Jednou z nejúčinnějších a nejzábavnějších her současnosti jsou únikové hry. V zásadě se jedná o místnosti, ve kterých jste uvězněni. Vašim úkolem je rozšifrovat nejrůznější hádanky a rébusy, abyste nalezli cestu z místnosti ven. Tyto hry bývají tvořeny na mnoho motivů, můžete je proto hrát stále dokola, ale nikdy vás neomrzí. Každá hra je zkrátka úplně jiná.dřevěný hlavolam.jpg
Nachází se téměř po celé České republice, je proto nanejvýš pravděpodobné, že se nějaká nachází i ve vašem blízkém okolí. Úniková hra EnigmaEscape se nachází v Kolíně a je jednou z nejlepších na našem území. Nabídnuto vám je hned několik herních módů – například Samara a Dvojitý agent. Je jen na vás, kterou si vyberete.
Jedná se o hru, kterou je i velice zábavné hrát v týmech. Jednotlivé týmy pak soupeří o to, komu se podaří z místnosti uniknout v lepším časovém limitu. Zejména proto se jedná o ideální činnost na školní výlety, oslavy narozenin nebo klidně i firemní teambuildingy.temná místnost.jpg
Pokud znáte někoho, kdo by si tuto hru jistě užil, ale samotného by ho nenapadlo sem zajít, můžete mu klidně darovat dárkový poukaz. Pokud si budete přát, můžete si k poukazu zakoupit i dárkovou krabičku, která lze otevřít až po vyluštění rébusu. Jedná se tedy o vtipný a perfektní dárek například k narozeninám, nebo pod stromeček.
Zároveň se vůbec nemusíte obávat o svou bezpečnost. Ačkoliv jste v místnosti zavřeni sami, na každou hru dohlíží pomocí kamer speciálně vyškolený pracovník. Ten do hry může kdykoliv zasáhnout, zajišťuje veškeré herní efekty a stará se o bezpečnost účastníků.

19. 9. 2019