Šanta kočičí

Posted by     |   Categories :   Móda

Přírodní léčivá bylina která má lečivé učinky jak pro lidi tak jak nese název i pro naše milované kočičky. Je to trvalka mezi rostlinami. Šanta kočiči je podobná medunce lekařské tak i kozlíku lékařskému. Původem je z Evropy. Podle průzkumu je to bylina halucinogení na kočky pusobící jako droga která není navyková a její učinky nejsou dlouhotrvající.Není nebezpecna pro lidi ani kočky.Vhodná i k pěstovaní na zahradkách.

Šanta kočiči a lidi
Lidé jí použivají jako dochucovadlo do svých potravin nebo pro připravu čaje ,pro lékařské učely nebo na chuť (pomahá na tlak,usměrňuje křeče, pomahá při střevních potižích, horečky, menstruace ,prujem), je vhodná i pro ti nejmenší členy naší rodiny při bolestech bricha a nevolnosti.

Šanta kočičí a kočky
Bylinná rostlina na ně působí jako droga a afrodiziakum. Způsobuje kočkám neobvykle učinky které se projevují množstvím slintaním , poskakovaním, převalovaním se ze strany na stranu  a následně se projevuje jako uklidnujici sérum pro kocky které jsou uz v konci působení utlumeni a velice klidné .Kočka se cejtí uvolněně.

Tato rostlina není pro kočky nebezpečná,na každou kočku pusobí jinak.Na malé procento koček nepusobí vůbec. Na koťatka Šanta kočičí nepusobÍ vůbec, naopak k nÍ mají velký odpor.  Použivá se i jako vonný olejíček nebo  ve spreji který se kočkám střiká do pelišku nebo na své škrabadlo pro uklidňující učinky

Pěstování
Šanta kočičí se pěstuje na zahradkách a v bytech kde je velký přísun světla spíše tepla .Šanta kočičí je určena i pro pěstování na zahrádce, ve sklenikach zkrátka kde je zdravá půda, ale doporučené jsou místa  někde kde není vysoký vyskyt koček, jinak by se zanedlouho z Vašeho domova stal utulek. Podle výzkumu je Šanta kočičí spolehlivej odpuzovač pro komáry. Existují přes 200 druhu Šanty kočiči a je tedy na Vás jaký druh si vyberete na svoje zahrádky.                    


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

31. 1. 2017