Přípravky pro váš bazén

Posted by     |   Categories :   Peníze

Každý majitel domácího bazénu si přeje, aby voda v něm byla průzračně čistá, bez nežádoucích nečistot. V nečisté vodě je koupání nejen nepohodlné, ale může být také zdraví nebezpečné. Proto není dobré podceňovat kvalitní bazénové přípravky. Na trhu existuje mnoho různých přípravků, které vám pomohou udržet váš bazén v naprosté čistotě. V našem obchodě najdete různé přípravky bazénové chemie.

Nejužívanějším prostředkem jsou přípravky chlorové chemie na bázi aktivního chloru, tedy obsahující látky s velkým oxidačním potenciálem. Díky těmto přípravkům bude voda ve vašem bazénu kvalitní, dlouhodobě zabezpečená, jiskřivá a opravdu průzračná. Bazénovou chemii si můžete pořídit v několika podobách. Na výběr máte:
• jednosložkové nebo multifunkční tablety
• kapalné přípravky
• granulované přípravky
V naší nabídce vám nabízíme různé druhy, ze kterých si zvolíte takový přípravek, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud si nevíte rady s výběrem, obraťte se na nás a nechte si poradit.

Základní přípravek

Doporučujeme vám základní produkt, kterým jsou bezesporu Multitablety 5v1. Jedná se o nejmodernější tabletový přípravek pro úpravu bazénové vody. Při použití těchto tablet dojde ke komplexnímu zabezpečení aktivního chloru v bazénové vodě, ke stabilizaci pH vody, k udržení vápenatých a hořečnatých iontů v rozpustné formě, usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot. Jak sami vidíte, jedná se o skutečně multifunkční přípravek, který se postará o veškeré dílčí činnosti ve vašem bazénu. K tomu všemu vám stačí pouhá jedna tableta, kterou snadno umístíte do dávkovače či plováku. Dále v naší nabídce najdete Chlor šok nebo Chlor shock, které slouží k rychlému navýšení koncentrace aktivního chloru v bazénové vodě. Všechny přípravky jsou v dostupné cenové relaci a můžete je také koupit v cenově výhodných baleních.

2. 12. 2016