Přepravky na všechno

Posted by     |   Categories :   Výrobky

Vždycky jsem to chtěla mít doma pěkné, uklizené a taky hlavně uspořádané. Nemám ráda takové byty a domy, kde se válí všechny věci a kde je všechno páté přes deváté. Proto jsem si řekla, že raději budu mít méně věcí, které budou uklizené než hodně věcí, které budou rozházené všude. Nelíbí se mi taky to, když jsou třeba skříně anebo různé police něčím přeplácané a přeplněné.

Jsu i papírové přepravky.

Že na to padá prach, to bych ještě snesla, protože to samozřejmě utřu. Ale nelíbí se mi takový mix stylu, který je nevzhledný. A mám ráda takový minimalistický styl, když je všechno v bílé nebo béžové či šedé barvě. Nevím, po kom tento styl mám, protože třeba například moje babička a máma mají rády takový styl, kterému se říká retro a nevadí jim, když mají doma hodně věcí. Já tohle nemám ráda. Proto jsem si do každé místnosti dala takové designové skládací přepravky, do kterých si dávám nezbytnosti.

Přepravky na ovoce jsou dřevěné.

Nebo do skládacích přepravek dávám věci, které zrovna nepotřebuji používat nebo je potřebuji schovat. Tak jsem si řekla, že skládací přepravky taky zkusím dát babičce a mamce, do kterých by si tam dávaly taky různé věci. Nelíbí se mi ani bordel na stole. Pokud chcete i vy nějaké skládací přepravky, tak se koukněte na stránky www.schoellerallibert.com/, kde najdete různé produkty, jako například skládací přepravky a podobně. A je tam mnoho různých přepravek, takže si myslím, že na této webové stránce si vybere samozřejmě každý. Skládací přepravky jsou taky v různých velikostech, takže se nemusíte bát, že žádnou stojací a skládací přepravku neseženete. Máte na výběr z mnoha velikostí, materiálů a taky barev, takže máte velký rozmanitý výběr. A myslím si, že tato skládací přepravka se bude doma hodit jistě každému. No řekněte mi, kdo z vás nepotřeboval schovat nějaké věci před někým? Na to se hodí právě přepravky.

11. 10. 2022