Pohodlné dívčí legíny.

Posted by     |   Categories :   Móda

Kdo více by uvítal moderní kousek oblečení ve svém šatníku než mladé dámy. Mladí lidé se rádi hýbou, sportují, mají aktivní život, takže jim rozhodně bude lépe v pohodlných elastických legínách, než v upnutých kalhotách. Pokud jste maminkou dospívající dcery a chcete jí udělat opravdu radost narozeninovým dárkem, prohlédněte si širokou nabídku dívčích legín https://www.disstyle.cz/leginy a máte vystaráno. Ještě navíc, pokud se potkáte s častým problémem matek, které marně své adolescenty nabádají, aby v mrazech nosili ještě prádlo pod kalhoty, a oni to rázně odbývají a zásadně vás neposlouchají, tak tady i tuto zapeklitost vyřešíte. Pořídíte svojí neposlušné dceři zateplené legíny a uvidíte, s jakou radostí je bude nosit celou zimu, dokonce bude nešťastná, až budou muset taky navštívit pračku. Bude možná lepší objednat rovnou dva kusy, protože dcera rázem pochopí, jak je příjemné mít nohy v teple.

zateplené legíny

Na léto jsou nezbytné zkrácené legíny, tak zvané capri. Dívky obecně nerady nosí sukně a nebudou se tedy v horkých dnech zbytečně potit v dlouhých kalhotách. Takže tato volba bude naprosto geniální, lehké, tenké a krátké modely budou prostě pro pobyt v přírodě, běhání, jízdu na kole, tím nejideálnějším řešením.

Pokud dívka vyloženě neodmítá barevné oblečení, pořiďte ji legíny třeba červené, nebo zelené, prostě v barvě, které se bude hodit k oblíbeným tričkům. Černá barva je sice univerzální, ale mladým sluší barevnost a nakonec sami ocení, že vystoupili z řady a jsou jedineční.

černé legíny

Jestli je vaše dcerka tak trochu buclatá a máte strach, jestli se i pro ni hodí legíny, tak vězte, že pro ni je to naopak ta nejlepší volba. Modely push up macatější pozadí zpevní a pozdvihnou, navíc takovou slečnu nebudou nikde dřít, budou pro ni tak měkké a náhle tak pohodlné a zjistí, že pohyb v legínách jí nijak neomezuje, že ji vlastně baví a nakopnou jí i ke sportu, takže je nakročeno ke zdravějšímu životnímu stylu a přirozenému vylepšení nejen figury, ale i psychiky.

2. 12. 2021