Must have produkty pro vaši krásu

Posted by     |   Categories :   Móda


Krém
Základem by měl být kvalitní krém. Ideální je vlastnit denní a noční variantu, přičemž ta na den by měla především hydratovat a chránit proti nežádoucím vlivům, ta noční by zase měla vaši pleť vyživovat a regenerovat. Při výběru přihlížíme ke svému věku, ale i stavu pleti a případným problémům, kterých se chceme zbavit.
krém pod osuškou.jpg
Tip: Krém Skinfood od Weledy vás nadchne příjemnou bylinkovou vůní a funguje jako výživná vzpruha nejen pro vaši tvář. Umí to také s tvrdými chodidly a  lze ho využít jako masku či krém na ruce, zkrátka upotřebíte ho všude tam, kde vás trápí suchá nebo podrážděná pokožka. Cena cca 200  Kč/75 ml.

Odličovač
Bez odstranění nánosu make-upu to večer prostě nejde, milé dámy. Ani výjimečně, pokud si nechcete zadělat na vrásky problémy s pletí. K dostání jsou v různých konzistencích, od micelárních vod po gely a pěny, stačí si jen vybrat, který způsob bude „ten váš“.
rozdělený obličej.jpg
Make-up
Kromě typu pleti je zásadní i její odstín, proto věnujte výběru patřičnou pozornost. I tady se při výběru řídíme stavem pleti – mastná, suchá, stárnoucí… Různé varianty mají také rozdílnou krycí schopnost.
Tip: Pod make-up patří podkladová báze, to vám bude jasné hned po jejím prvním použití. Jde zpravidla o jemný gel, který pleť „připraví“ na následující nános přece jen hutnějšího make-upu, zabrání tomu, aby zvýraznil vrásky a prodlouží jeho účinek. Výborný poměr cena/výkon nabízí značka Dermacol.

Pudr
Lehké (a ještě jednou lehké) nanesení pudru na make-up ho zafixuje a zbaví pleť lesku. Zvláště v létě vás zbaví „upoceného“ vzhledu a lze ho použít i samostatně.

Řasenka
I pokud si na dekorativní kosmetiku nepotrpíte, stačí pár tahů správně zvolenou řasenkou a váš vzhled se výrazně promění – a to i když ji použijete jen na horní řasy. Můžete vybírat mezi mnoha barevnými variantami, stejně bohaté možnosti máte i co se týče efektu.

Antiperspirant
Zvláště v teplejších měsících naprostá nezbytnost. Nic proti přirozené vůni těla, ale pokud její pižmo potlačíte ve svém podpaží, uděláte jenom dobře a vaše okolí to jistě ocení.
Tip:Spolehnout se můžete na značku Rexona, která nabízí více variant parfemace. Pokud použijete antiperspirant večer po koupeli, efekt se ještě umocní. Zajímavou variantou je i kamenec – koupíte ho ve formě obdélníkového kamene, jímž se zastavovalo krvácení po holení.

Parfém
Věděli jste, že nejdelší paměť je čichová? I když má mnoho lidí ve zvyku „navonět se“ jen při zvláštních příležitostech, pokud z tohoto úkonu uděláte denní rutinu, určitě nebudete litovat.
opalovací krém na koleni.jpg
Tělové krémy
Kůže je největším orgánem našeho těla, a tak bychom i jí měli věnovat potřebnou péči. Také tady při výběru konkrétního přípravku zohledňujeme vlastnosti pokožky a případné problémy a nedostatky.
 

20. 3. 2018