Mladší vzhled i ve vyšším věku

Posted by     |   Categories :   Výrobky


Stárnutí s sebou nese vnější i vnitřní projevy. Lidé mívají problémy s pohybem, protože jim z chrupavek v kloubech mizí kolagen. Ten je důležitý pro bezbolestný pohyb. Bez kladenu navíc naše pokožka, vlasy i nehty stárnou daleko rychleji, a vypadáme tak starší. Jestli chcete vypadat lépe, určitě nezapomínejte na pravidelnou péči nejen o tělo ale hlavně o obličej. Pigmentové skvrny a vrásky jsou prvním ukazatelem skutečného věku. Začíná se objevovat už okolo třicítky. Zamezit jim může jen kvalitní kosmetikou a kolagenem.

tablety kolagen

Nezapomínejte na obranný faktor
Všimli jste si, že lidem po padesáti letech se začínají tvořit pigmentové skvrny? Zejména u žen můžeme pozorovat na krku a rukou skvrny, které jsou způsobeny sluncem. Pokud se jim chcete vyhnout, určitě nezapomínejte na ochranu pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí krému s vysokým UV faktorem. Jedině ten dokáže skvrnám zamezit.

kolagen doplněk

Co ještě užívat?
Jestli se chcete vydat do boje proti projevům stárnutí, určitě nezapomínejte ani na doplňky stravy. Naše tělo potřebuje víc než jen živiny z potravy, a tak mu musíme dodávat například kyslíku hyaluronovou, která bývá často součástí kolagenu. Kolagen – doplněk stravy je jednou z věcí, kterou byste měli užívat, pokud chcete mít nejen pokožku bez vrásek a pigmentových skvrn, ale hlavně v případě, že si i v důchodu budete chtít užívat bezbolestný pohyb. Díky kolagenu můžete chodit a hýbat se. Jenže jen málokdo z potravy přijme kolagenu dost na to, aby nemuseli brát doplňky stravy. Pokud hledáte kvalitní a účinný kolagen, Orca je sázkou na jistotu.

Orca collagen je jedním z kolagenů, které mají své účinky podložené vědeckými studiemi. Obsahuje i vitamín C a právě i kyselinu hyaluronovou, takže se dá říct, že jde o koktejl, díky kterému budete vypadat mladší. Je to prášek, který stačí rozmíchat ve vodě.

24. 9. 2023