Kusový koberec se hodí do každého interiéru

Posted by     |   Categories :   Peníze

Současným trendem moderních interiérů jsou přírodní odhalené plochy, dřevěné dekory nebo dlažba. Málokdo si dnes dovede představit, že by si do svého bytu nechal položit celoplošně koberce. Výjimečně se ještě kvůli praktičnosti používají v dětských pokojích nebo ložnicích. Byť se zdá, že jim již odzvonilo, stále jsou v prodeji a tak mají zřejmě pořád své zastánce.

Moderní interiéryjsou však v posledních letech ve znamení vzdušnosti, přírodních materiálů a hladkých povrchů. Nevyvratitelným faktem je, že koberce jsou lapače prachu, různých škůdců, roztočů a pro alergiky tedy nevhodné.
pokoj s pracovnou
Je ovšem také pravdou, že občas je od krásné a moderní podlahy trochu chladno na nohy. Tento problém může řešit právě kusový koberec. Ten není jen praktický, ale vkusný a dokáže daný prostor úžasně zútulnit. Nejtypičtějším prostorem, kde je užit kusový koberec, bývá obývací pokoj, jeho místo je přirozeně pod konferenčním stolkem. Dle charakteru interiéru jsou užívány koberce různých velikostí, jednobarevné, či vzorované, s krátkým nebo dlouhým vlasem, extra vysoké, nebo naopak nízké. Každý si zde jistě přijde na své.
luxusní obývací pokoj
Dalším pokojem, kde se často s kusovými koberci setkáváme, je ložnice. Nikomu není zřejmě dvakrát příjemné, když z vyhřáté postele stoupne na chladnou podlahu, zde je vhodné umístění koberce před nebo vedle postele.
upravená ložnice
Hojně jsou využívány kusové koberce také v dětských pokojích. Vytvářejí tak dětem prostor pro hraní a současně izolují od chladné podlahy. Na trhu je velké množství kusových koberců s dětskými motivy jak pro chlapce, tak holčičky.
V neposlední řadě jsou kusové koberce užívány v chodbách a předsíních, v koupelnách, nebo i u kuchyňské linky či pod jídelním stolem.
Vše záleží na vkusu a samotném rázu celého interiéru, koberec by měl prostor doplňovat, dotvářet příjemnou atmosféru. Není jeho cílem být dominantním prvkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

26. 7. 2017