Krejčovská panna nastavitelná je efektivním nástrojem

Posted by     |   Categories :   Móda

Figurína, která je dokonalým řešením pro návrháře, salony, výrobce oděvů či pro domácí šití. Díky variabilitě nastavení, je tak zcela univerzálním nástrojem pro navrhování a šití dámských oděvů.
 
Krejčovské figuríny a busty jsou vhodné pro návrhářské dílny i pro každou domácnost. Jsou k dostání v několika variantách za přijatelnou cenu. Dělí se dle typu, tj. krejčovské, vyšívací a panny k aranžování. Dále dle druhu, tj. dětská, dámská a pánská a dále na základě velikosti.
 krejčovská panna nastavitelná.jpg
Šití coby efektivní hobby
 
I když dnes je vše snadno dostupné, což platí také ohledně oděvů. Pořídit oblečení lze velmi jednoduše. Pravdou však je, že ne vždy se jedná o kvalitní či levný módní kousek. Pokud už si vyberete, co se vám líbí a je i cenově dostupné, naopak nevýhodou může být, že se jedná o sériovou výrobu, tudíž potkáte pravděpodobně více osob ve stejném oblečení.
 
Pokud se pustíte do šití, budete disponovat zcela originálmími kousky. Vše bude rovněž dle vaší představy. Však šití i pletení nemá jen status pouhého koníčku, ale neustále vzbuzuje i otázky ohledně ekonomické povahy. Výsledkem je výrobek mající pro vás emoční a zároveň i vyčíslitelnou hodnotu.
krejčovská panna a metr.jpg
 
Figurína coby dokonalé řešení
 
V nabídce sortimentu nechybí krejčovská panna nastavitelná, která nabízí široké možnosti v rámci použití. Je tak zcela všestranným nástrojem. Figurína je vyrobena na základě nejvyššího evropského standardu kvality. Je garancí celkové spokojenost v rámci dlouhodobého a bezporuchového použití.
 
Krejčovská panna nastavitelná je vyrobena z hodnotného plastu. Vnější část je potažena elastickou textilií. Mezi plastem a uvedenou textilií je tenká molitanová výztuž. Je tak možné velmi snadné zapichování špendlíků do figuríny.
jehla a nitě.png
 
Velikost se reguluje prostřednictvím vstupních koleček, na kterých jsou uvedeny dané rozměry. Snadným pootočením kolečka je reálné měnit v jistých partiích rozměry. Figuríny jsou vhodné i pro domácí využití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4. 1. 2020