K cyklistovi patří kvalitní cyklistické oblečení

Posted by     |   Categories :   Móda

Než si příště zase vyjedete na kole, pořiďte si kompletní cyklistické oblečení od značky silvini, díky které se obléknete v cyklistickém stylu od hlavy až po paty. Přednostmi tohoto oblečení je kvalita, komfort, pohodlí a funkčnost. A právě tyto vlastnosti jsou u cyklistického oblečení velice žádoucí. Díky tomuto oblečení budete moci jezdit na kole s větrem jako o závod, a právě i před větrem budete chráněni díky speciálním bundám a čepicím, které ocení nejeden cyklista. Buďte pro vyjížďky na kole vybaveni nejen kvalitním dopravním prostředkem, ale také kvalitním značkovým oblečením, které vám přinese komfort a lepší viditelnost v jakémkoliv terénu a za jakékoliv situace.

cyklista

Vidět a být viděn
Myslete na vaši bezpečnost při jízdě na kole. Při cyklistice je důležité nejen, aby cyklista dobře viděl na cestu a mohl si zmapovat terén, důležité je také být viděn a předcházet tak dopravním nehodám, kterých s cyklisty neustále přibývá. I na to značka silvini při výrobě svého cyklistického oblečení myslela, proto na něm naleznete chytře umístěné reflexní prvky, které vám při jízdě na kole zajistí mnohonásobně lepší viditelnost v mlze, v dešti nebo ve tmě.

A něco speciálního pro dámy cyklistky
I dámy chtějí při sportování dobře vypadat a nejinak je tomu i při jízdě na kole. A i na dámy, kterým záleží na tom, jak při sportu vypadají, značka silvini při výrobě cyklistického oblečení myslela. Dámy cyklistky si tak na svoji vyjížďku mohou obléknout cyklistickou sukni, která je doplněna o boční kapsy a reflexní prvky. Zároveň je také vyrobená z elastického a rychleschnoucího materiálu, takže je opravdu praktická pro vyjížďky na kole.

kolo

S oblečením od této kvalitní značky pro vás budou vyjížďky na kole mnohem příjemnější než doposud. Neváhejte si proto rozšířit cyklistický šatník o pár nezbytných kousků oblečení.

23. 11. 2017