Finanční produkt na trhu, který nemá obdoby

Posted by     |   Categories :   Výrobky

Pomůžeme každému!
Nebankovní hypotéka bez registru je finanční produkt, který Vám možná zachrání život. Tyto finanční produkty jsou přizpůsobené lidem nebo také podnikatelům. Vždy jde o půjčení si jistého finančního obnosu na základě ručení nemovitosti.

euro

a) Od slova hypotéka zde vzniká závazek, který říká, že musíte ručit nějakou nemovitostí. Často může jít o dům, byt, komerční objekt, družstevní byt nebo i jiné objekty, kterými můžete ručit. Pokud vlastníte nějaký podobný objekt, pak máte vyhráno, protože už skoro máte jistotu, že peníze dostanete.

b) Jistě se také ptáte, kolik to bude? Finanční částka se určuje odhadem. Ten si provádíme sami a to na základě pár fotografií, které nám můžete zaslat například e-mailem. Potřebujeme fotografie z venkovního prostrou, vnitřního a každé místnosti zvlášť. Vždy je dobré poslat raději více fotografií, než méně, abychom si mohli udělat lepší obrázek o finanční stránce celé nemovitosti, ale nemusíte jich posílat sto, stačí například deset až dvacet.

počítač

c) Jakmile vytvoříme odhad, dostanete až 70% odhadní ceny nemovitosti. Na tuto částku se následně bude vytvářet smlouva. Tu vytvoříme velice rychle a často peníze můžete dostat do 24 hodin od schválení smlouvy. Jednáme opravdu okamžitě a nečeká Vás ani žádné jiné vyřizování, zdlouhavé papírování nebo snad podvody. Vše čistě a narovinu.

d) Neprojíždíme registry dlužníků a proto je tak snadné, abyste u nás peníze dostali. Získat je můžete pro jakékoliv účely. Nikdo nebude zkoumat, na co peníze budete potřebovat. Od toho se lišíme oproti bankám. Ty vždy potřebují jistoty a záruky. My však nikoli! Chceme pomoci každému.

e) V mnoha případech nepotřebujeme ani záruku Vašeho výdělku. Proto není potřeba, abyste dokazovali příjmy. Nemusíte podepisovat tisíc smluv a upisovat se ďáblu krví. Celé vyřízení je velice snadné, rychlé a probíhá online. Jakmile dojde k podpisu smlouvy, okamžitě dostanete své peníze na Váš účet nebo v hotovosti. Záleží na tom, co preferujete.

Další výhody

Úroková sazba se běžně pohybuje od 6,9 %. Zaručené jsou nízké splátky jako v bance a přijatelný úrok, mnohdy ještě lepší, než poskytují jisté banky ve svých finančních produktech. Splácet můžete od 1 roku do 30 let. Nevadí nám ani exekuce nebo zástavy. Díky těmto penězům se naopak z nějaké exekuce můžete nechat vyplatit. Potěší i fakt, že předčasné splacení je zdarma a bez jakýchkoliv poplatků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

16. 11. 2017