Dovolená v Chorvatsku

Posted by     |   Categories :   Nezařazené

Přemýšlíte, kam byste jeli na dovolenou? Nevíte, kde by to bylo nejlepší? Chtěli byste, aby to bylo ideálně blízko a nemuseli jste letět letadlem? Pokud byste chtěli jet třeba autobusem a neřešit cestu a hledat složitě v mapách, kam máte odbočit, tak byste se měli rozhodnout pro využití našich služeb, to Vám garantujeme.
kostel na pobřeží
Naše dovolená Chorvatsko autobusem je skvělá volba. Zajistíme Vám cestu a můžete vystoupit hned na několika místech v celém Chorvatsku. Je nám jasné, že každý by se chtěl odívat na jiná místa, přesně proto to děláme takhle. Buď si koupíte jenom jednosměrnou jízdenku anebo si koupíte i zpáteční a po cestě zpět Vás zase pak nabereme na místě, kde jste vystoupili.

Sami si zajišťujete ubytování, nám jde jenom o cestu. Za dva tisíce tři sta se dostanete tam i zpátky, nezní to opravdu dobře? Je to skvělé, tak už na nic nečekejte a rozhodněte se co nejrychleji a online si zarezervujte místo v autobuse pro sebe a pro celou svoji rodinu nebo třeba si udělejte výlet s kamarádkou ve dvou, to je také velice oblíbené. Komunikovat s Vámi budeme přes mobil. Budeme Vám zasílat informace o odjezdu SMSkou a všechno půjde skvěle.

Komfortní cesta
Zapomeňte na ty klasické výlety do zahraničí, kdy jste se vzbudili opravdu celí rozlámaní, nevyspalí a s vybitým telefonem. Díky nám se Vám nic nestane, protože naše vozy jsou vybavené opravdu komfortními sedačky, které jsou ergonomické a jistě se Vám budou moc líbit.
plachetnice na moři
U každého sedadla jsou i zásuvky, takže se můžete po celou dobu cesty koukat na laptopu na filmy a nemusíte mít strach, že by Vám došla baterka, to je pak velice nepříjemné, hlavně, když potřebujete zabavit Vaše děti. Tomu rozhodně věříme. Rozhodněte se ještě dneska a vyberte si z celé řady našich skvělých termínů a připojte se k nám a zažijte skvělou dovolenou, která se v8m bude líbit a na kterou budete ještě dlouhou dobu vzpomínat.

12. 8. 2017