Dekorace pozvednou úroveň bydlení

Posted by     |   Categories :   Domov

Touha po vlastním bydlení se v podstatě nemění. Každý chce mít to své útočiště, kam se těší po náročném dni a kde si rád odpočine. Za dveřmi se ukrývá bezpečný domov a ti, kteří se mají rádi. Alespoň ve většině případů to takto funguje. Co se ale rozhodně liší, to je styl bydlení, na který máme každý jiný názor a nadhled. To co se líbí jednomu, to u druhého se přízně nedočká. Naštěstí, tak jak je pro každého dost místa na planetě, tak i každý se nalezne v tom svém stylu. Podle toho se poté ladí veškerý nábytek, umístění a rozhodně se to neobejde bez dekorací. Ty dodají bytu takovou tu správnou jiskru a bez velkých diskuzí vyplní prázdná místa. Inspiraci můžeme najít prakticky http://praha-dubec.cz/prakticky-lekar/d-42497 kdekoliv a stranou nezůstává ani nabídka https://www.skvelydomov.cz/dekorace/, která nabízí různé nápady a možnosti.

dekorace v obývacím pokoji

Nástěnná dekorace

Nejčastěji řešíme prázdná místa na zdech nebo ve výklencích, kam se nedá toho moc umístit. Pokud se zaměříme na nástěnnou dekoraci, tak i zde je poměrně dost nabídek. Nejedná se jen o obrazy, malby nebo fotografie, do takových ozdob lze zahrnout i tvorbu ze sušených květin či proutěných výtvorů. Přirozeně poličky, které budou ukrývat různé sošky či upomínkové předměty, zajímavé knihy a podobně. Možností je skutečně mnoho. Stejně tak jako výstava významné rodinné sbírky prakticky čehokoliv. Je to zkrátka něco, co se nám líbí a zároveň působí velmi příznivě na naši duši.
dekorace v kuchyni a jídelně

Prázdná místa v bytě

Do každého prázdného místa se dá umístit něco, co se zkrátka sem hodí. Někdy sošky, květináč s květinou, vlastní výtvory, na které je člověk právem pyšný a někdy dokáže pozvednout pochmurné místo správné osvětlení nebo šikovná lampička. Možností je skutečně mnoho a každý si může podle svého vkusu vybrat vhodnou dekoraci a tak se stát svým vlastním designérem. V podstatě každý bytový styl již hodně vypovídá sám i o vhodných doplňcích, což přirozeně v mnohém usnadní samotný výběr.

6. 10. 2019