Běžná a dostupná výstavba ze dřeva stále žádanější

by

http://www.woodsystem.cz/technologie-drevostavby

Dřevěný plot, dřevěná lavička, dřevěný celý dům a dřevěný nábytek v něm. Dřevo se svými vynikajícími vlastnostmi proniká stále šíře do stavebnictví a pořád více lidí ho využívá jako hlavní materiál na stavbu .

A nemalým překvapením je i rychlost, s jakou stavební firma docílí Dřevostavby . Po usazení kvalitní odolné desky pro základ, dochází k zalívání betonem a na tuto vrstvu se pak klade dřevo. Od zděného domu se nijak na první pohled hotová stavba neliší, protože lze použít tentýž fasádní materiál. Skrz dřevo však neproniká do nemovitosti tolik hluku z okolního prostředí. Z dřevostavby ven zase neuniká zbytečné teplo. Netvoří se plísně, protože vlhkost je samovolně regulována. Takové vlastnosti jsou k nezaplacení. Obavy však nejsou na místě.

Finančně nenáročné

S pořizovací cenou dřevostavby není nutné příliš diskutovat – je to finančně nenáročnější záležitost, než si nechat postavit dům z cihel. Proto neotálejte a dejte se do toho. Objednejte a sami se podílejte na projektu domu, ve kterém se Vám bude žít podle Vašich představ.